Про нас

Будьте впевнені в тому, ким ми є! Це команда з обраних партнерів, що працюють разом понад 2 роки, щоб створити кращий сайт електронних платежів в світі; сайт розвивається кожен день, наближаючись до дати, коли можна буде надати клієнтам найкращий досвід в переказах онлайн. Ця платформа цифрових платежів була вдало розроблена, щоб створити позитивний досвід користувачів.

НАШ ЛІДЕР

Більше ніж просто начальник, Олівер Харріс став нашим лідером; він переконався, що ми маємо комфортні робочі умови в цій прекрасній компанії:

«Більше ніж просто сайт, Paypublising стало однією з найбільших цілей в моєму житті, яку я досяг; спасибі вам, наша команда! Я перебуваю тут, щоб направити моїх партнерів в кращий робочий досвід, який вони можуть отримати в компанії. Я створив це з моїми найкращими зусиллями і любов’ю, готовий допомогти людям підключитися до технології переказів в режимі онлайн, або просто грошових переказів»

ОЛІВЕР ХАРРІС

ЗАСНОВНИК ТА ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

ЗУСТРІЧАЙТЕ НАШУ КОМАНДУ

МЕЛІССА УОТСОН

ДИЗАЙНЕР ТА АВТОР САЙТУ

«Дизайн для мене зараз отримав нове значення, я максимально отримую задоволення, перебуваючи під керівництвом Олівера і наших інших партнерів, з метою створення кращої платіжної системи, відомої в світі»

ДЖО МЕРФІ

СПІВРОБІТНИК СЛУЖБИ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ

«Я працюю з Олівером з тих пір, як Paypublising відкрився, і з кожним днем ​​я відчуваю себе все більш щасливим. Ми ростемо кожен день, ми вчимося від наших партнерів і клієнтів. Я слухаю, читаю і намагаюся зрозуміти потреби клієнтів, щоб вирішити можливі проблеми так швидко, як це тільки можливо»

СЮЗАН РОББІНС І ДЖОАН БЕРН

ВІДДІЛ ЦИФРОВОГО МАРКЕТИНГУ

«Ми працюємо багато, щоб оповістити людей про всі переваги і плюси інтерфейсу нашої програми, це виразно краща платформа для цифрових переказів, і ми говоримо про це всьому світу!»

ЧАРЛІ УЕЛШ

АНАЛІТИК ДАНИХ

«Немає сумнівів, що наші клієнти отримують найкращий досвід роботи; аналіз інформації дав мені можливість зрозуміти, який дружнє вплив ми маємо на життя наших клієнтів, так що ласкаво просимо!»

Контакты

Вулиця Героїв Слави, блок 237, кв. 45С, Севастополь

+380(0692)416-55-47

contact@paypublishing.com.ua

РОЗСИЛКА НОВИН:

Підпишіться за допомогою вашої електронної пошти нижче, щоб отримувати наші спеціальні пропозиції і пропозиції про знижки:

PayPublishing © 2021